O nás

HGC centum Poprad bolo založené v roku 2013 a od začiatku malo veľkú snahu ašpirovať na predajné centrum vysokých kvalít a širokých služieb zaoberajúcim sa systémom predaja neobdobným v celom širokom regióne. Hlavnou myšlienkou predaja je SHOWROOM teda výstavno predajné centrum, ktoré je orientované na výberový sortiment stavebných materiálov a doplnkov deklarujúce vysokú profesionalitu po všetkých stránkach. Vdaka predajnej ploche vyše 1200 m2 na ktorej je vysoká časť expozície inštalovaná formou vystavných realizačných vzoriek, u nás zákazník nájde mnoho inšpirácie, získa predstavu o skutočných reálnych farbách  dlažieb, skladobných vzoroch, povrchových prevedeniach a spracovaniach, V ponuke je na výber  inštalovaných cca 350 m2 dláždených plôch,cca 100 m2 vzoriek strešných krytín, viac ako 50 druhov oplotení a mnoho dalších výrobkov….

DRŽÍME KROK S TRENDAMI

Každým rokom zväčšujeme a rozširujeme ponuku a snažíme sa čo najpružnejšie reagovať na trendy v stavebníctve a stavebných materiáloch a následne ich etablovať do našej ponuky v čo najkratšom čase spolu s profesionálnym poradenstvom.

ODBORNOSŤ NAŠICH ZAMESTNANCOV 

Naši pracovníci prechádzajú pravidelne množstvom školení ohľadne výrobcov a problematiky sortiemntu. Aby boli schopný ponúknuť kvalitné poradenstvo a zodpovedať čo najviac otázok zákazníkov. 

VÝROBCOVIA A SORTIMENT V NAŠEJ PONUKE

Výberu obchodných partnerov, výrobcov stavebných materiálov a dodavaťeľom sme venovaliveľmi  maximálny dôraz a pozornosť. HGC centrum vo svojej ponuke prináša zastúpenie značiek a výrobcov z celej EU, ktorý niesu vôbec, alebo v značnej miere etablovaný na regionalnom trhu, no ich výrobky vynikajú  vysokým dizajnom a kvalitou, službami či odlišnostou sortimentu pri krátkych dobách dodania. Vdaka tomu  ma zákazník  možnosť výberu si z neopozeranej, výnimočnej a mnohokrát nepoznanej škály výrobkov a sortimentu, ktoré môžu urobiť každý projekt jedinečným!.

Vdaka tomu dnes HGC centrum prináša do regiónu Poprad zastúpenia firiem ako sú BRUK -BET, LIBET, CITY STONE DESIGN, TOP STONE, EKODREN, DAKEA a mnoho daľších.

SERVIS ZÁKAZNÍKOM

HGC centrum ponúka prepracovaný systém servisu a služieb pre zákazníka a jeho projekt. Systém HGC OBCHODNÝ ZÁSTUPCA prináša zákazníkom  následovný rozsah služieb nielen v mieste HGC centra, ale aj priamo na stavbe či projekte u zákazníka.  

HGC OBCHODNÝ ZÁSTUPCA:  PORADENSTVO – ZAMERANIE – ROZPOČET – PREDAJ – DOPRAVA – REALIZÁCIA

"Čo predávame, to Vám zrealizujeme na kľúč"

HGC buildings logo

HGC buildings ako naša dcérska odnož ponúka plne profesionálnu montáž, realizáciu či pokládku kompletného sortimentu, ktorý je obsahom našej ponuky. HGC buildings ponúka profesionálny prístup, odború realizáciu, osobitosť postoja k potrebám každého projektu a požiadavkam zákazníka. 

 

Veríme že náša filozofia, prístup, poradenstvo a dalšie služby budú prínosom k spokojnosti každého nášho zákazníka.