HGC centrum Poprad ponúka širokú škálu služieb

VÝSTAVNO –  PREZENTAČNÉ PLOCHY

V rámci  nášej predajne máme na ploche 1200 m2 inštalovaných vyše 350 m2 zámkových dlažieb na ploche, cca 150 druhov v rámci výstavnej plochy a v ponuke cca viac ako 500 druhov a farebných prevedení dalších dlažieb  od terasových dlažieb až po ťažko pojazdové a špecialne výrobky, 100 m2 strešných krytín, instalovaných cca 20 druhov, v ponuke 50 druhov a prevedení dalších krytín od zakladných probuktov až po výrobky so 40 ročnou zárukou, 50 druhov oplotení, v ponuke dalších 100 druhov a kombinácií od drôtených plotov, cez zvárané 3D panely a betónové ploty az po exkluzivne gabiónové oplotenia. A mnoho dalších vystavných expozícií roznych druhov sortimentu.

PORADENSTVO – PREDAJ

Naši odborne vyškolený pracovníci sú plne pripravený pomôcť Vám so správnym výberom tovaru, jeho inštaláciou, otázkami s prípravou podkladu a systémom montáže. Poskytnú Vám tlačové odborné materialy, zodpovedia technické otázky, pokial je potreba zapožičajú vzorky na prirovnanie, či dohodnú zameranie s našim HGC obchodným zástupcom. Kompletne Vás prevedú nákupom tovaru a jeho výdajom. 

HGC OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Systém obchodného zástupcu Vám ponúka odborné poradenstvo, zameranie, prezentáciu ponúkaného sortimentu priamo u Vás na stavbe, resp. na Vašom projekte.Odborný výklad v dohodnutom termíne v rámci našich výstavných plôch. Pokial sa zákazník dostane do systému nášho zástupcu, všetky potreby a požiadavky na nás kladené budú riešené osobným prístupom obchodného zástupcu k zákazníkovi, ktorý sa bude vždy usilovať o najvysšiu spokojnost zákazníka. 

DOPRAVA A VYKÁDKA TOVARU

V ramci našich služieb Vám ponúkame firemnú dopravu u nás zakúpeného tovaru do 3,5 t. Ponúkame sprostredkovanie dopravy do 6,0 t a 13,0 t vozidlami s hydraulickou rukou a sprostredkovanie kamiónovej dopravy do 24 t. V ponuke sprostredkovanie strojovej vykládky transportných vozidiel. Ponúkame dopravu sypkých materiálov do 2 t a 15 t. 

SKLADOVANIE, VYKLÁDKA, PREKLÁDKA, NAKLÁDKA

V rámci našich vonkajších a vnútorných skladových priestorov a plôch sme plne schopný uskladniť dočasne tovar resp. materiál. Technicky zabezpeciť prekládku a manipuláciu s tovarom prostredníctvom VZV do 2 t.  

PROJEKCIA A 2D, 3D VIZUALIZÁCIE

Našim zákazníkom ponúkame možnosť dodávky realizačných projektov, v rámci inštalácie strešných krytín, zámkových dlažieb plotových a murovaných prvkov či všeobecných stavebných úkonov.  Prepočet skladobných vzorov a výdatnosti zámkových dlažieb. 2D a 3D vizualizácie.

PROFESIONÁLNY POREZ LEXANU A POLYKARBONÁTOV, KLAMPIARSKA VÝROBA

Našim zákazníkom ponúkame odborné rezanie lexanu a technických platní prosredníctvom vertikálnej formatovacel píly s presnosťou +- 1 mm. do hrúbky 5 cm. a dlžky max 6 m. a výšky 2,2 m. Výroba klampiarských strechárskych výrobkou na mieru ohýbaním a delením  v rámci našej klampiarskej dielňe.     

INŠTALÁCIA, MONTÁŽ, POKLÁDKA, STAVEBNÉ PRÁCE

Prostredníctvom našej realizačnej dcerskej odnože HGC buildings ponúkame našim zákazníkom odbornú profesionálnu pokládku zámkových dlažieb a realizáciu architektonických, úkonov, pokládku a výmenu strešných krytín a daždových zvodov,, stavbu oplotení, realizáciu exterierových a interierových povrchových úprav, zateplovacie práce, odlievanie monolitických konštrukcií, inštaláciu kamienkových kobercov a epoxidových liatych podláh a náterov, realizácia vsakovacích modulov, voda, kúrenie, plyn, záhradné práce a mnoho dalších stavebných prác…

ŠPECIALNE POŽIADAVKY, DODÁVKA INÝCH TOVAROV

Každá požiadavka klienta je pre nás výzvou a pokiaľ je možné jej naplnenie bude k tomuto dosiahnutiu vyvinuté maximálne úsilie našich pracovníkov. Neváhajte sa na nás obrátiť s požiadavkami dodávky špecialnych materiálov, materiálov ktoré v regióne niesu dostupné, alebo momentálne niesu na sklade. Požiadavky na špecialne montážne práce. Projektové riadenie, developerska činnosť atd. …  

STROJOVÉ ZEMNÉ PRÁCE 

HGC buildings Poprad, Vám ponúka služby v oblasti zemných prác. Ponúkame strojové vyrovnánie terénu, návoz sypkých materiálov, planiráciu, a odkop. Zemné práce vykonávame prevažne v okrese Poprad, Kežmarok a Liptovský Mikuláš, ale naše pôsobenie nieje ohraničené. Disponujem vo svojej jedinečnej triede vysoko výkonným a spolahlivým "UNC" čelným nakladačom THOMAS T85. V rámci príslušenstva je k dispozicií plochá lopata, zubatá lopata, paletizačné vydly. hák na upínanie materiálu k jeho následovnému presunu.  Najvaščšou devízou stroja THOMAS T85 je jeho velkosť, na kolko sa vojde a otočí vo veľmi stiesnených podmienkach, čím zbytožne nenaruší okolie okolo Vášho projektu a zároveň pre Vás spolahlivo vykoná mnoho práce:

 

THOMAS T85 – špefifikácia

Jedinečný silno – kompaktný čelny nakladač s vysokým výkonom a silou. Ktorý je schopný pracovať v minimalistických priestoroch a zúžených podmienkach vdaka pohonu 4×4 mu nerobí problém žiaden terén. . 

Prejazdová šírka: 95 cm  Zemné prace Poprad, UNC Poprad, UNC kežmarok, Zemne prace Kežmarok, mininakladac kežkarok, mininakladač poprad, minibager Poprad, Minibager Kežmarok

Podjazdová výška: 180 cm

Váha stroja: 1300 kg

Výška vyložníka: 250 cm 

Zdvih: 500 kg

Stroj je prenajímaný spolu zo strojníkom.