Betónová architektúra

Našu širokú ponuku a Váš projekt vizuálne a architektonicky doplní široký sortiment ponúkanej betónovej a záhradnej architektúry, s veľmi širokým záberom využitia. Ak potrebujete zhotoviť, múr, schody, terasy či kaskády, oddeliť výškovo dve plochy, predeliť priestor či zhotoviť betónový plot a mnoho ďalšieho ste tu správne.

V rámci segmentu „BETÓNOVÁ ARCHITEKTÚRA“ naša predajňa ponúka následovných vysoko kvalitných a architektonicky cítiacich výrobcov.

bruk-bet   libet   city-stone  

Produkty pre betónovú architektúru ako sú palisády, kruhové prvky, schodové stupne či murovacie estetické prvky majú priam neobmedzenú možnosť využitia a je len na Vás a Vašej fantázií resp. predstavivosti ako a kde dane produkty dokážete využiť a umiestniť.

VÝSTAVNÉ PLOCHY

HGC centrum Poprad Vám ponúka veľmi široké pole výstavných vzoriek segmentu „ BETÓNOVÁ ARCHITEKTÚRA“ priamo u nás v predajni v rámci našich inštalovaných výstavných expozicií, ktoré slúžia pre Vašu inšpiráciu.

INŠPIRÁCIE – BETÓNOVÁ ARCHITEKTÚRA, prostredníctvom tohto odkazu Vám ponúkame galériu realizovaných projektov v rámci ponúkaného sortimentu, Veríme že sa v inšpiráciách nájdete aj Vy!

KATALÓGY VÝROBCOV

HGC OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

V rámci systému nášho HGC obchodného zástupcu Vám ponúkame možnosť zamerania cenovej kalkulácie a následnej dopravy a realizácie Vášho projektu na kľúč.

tel.:0948 281 258  mail: obchodpp@hgc.sk