Dažďové zvody

Pre každý objekt je mimo kvalitnej strechy veľmi dôležitý kvalitný zvodový systém, navrhnutý presne na mieru Vašej streche, jej ploche farebnému prevedeniu a systému montáže či napojenia do nasledovného odvodového systému. Naše centrum ponúka kompletnú škálu sortimentu dažďových zvodov v prevedení OCEĽ a PVC. Na výber ma zákazník v ponuke mnoho farebných odtieňov a spracovaní, tak aby zvodový systém dokonale zapasoval k strešnej krytine a povahe objektu.

PONUKA

V ponuke kompletný sortiment strešných žľabov a zvodov a doplnkového sortimentu sortimentu. HGC centrum Poprad má vo svojej ponuke dvoch renomovaných a kvalitných výrobcov strešných zvodov.

roofart    galeco

PORADENSTVO

Naši pracovníci sú pripravený skonzultovať všetky požiadavky Vášho projektu a pomôcť Vám pri výbere správneho typu strešných zvodov, jeho veľkosti podla plochy strechy a systéme skladby či výbere doplnkového sortimentu.
Rovnako Vám radi zodpovedajú všetky otázky ohľadne montáže a technických parametrov ponúkaných výrobkov.

KATALÓGY V¯ROBCOV

HGC OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

V rámci systému nášho HGC obchodného zástupcu Vám ponúkame možnosť zamerania cenovej kalkulácie a následnej dopravy a realizácie Vášho projektu na kľúč.

tel.: 0948 281 258  email: ochodpp@hgc.sk