Gabióny

Gabiónové koše si našli silne využitie v dnešnej stavebnej praxi a vďaka svojej konečnej podobe mnohokrát po nej siahnu vo svojich návrhoch samotný architekti. Základné využitie gabiónových košov je stabilizácia a opora svahov a terénnych nerovností. Vďaka svojej neohraničenej skladbe a nekonečným možnostiam spájania je jediným hraničným bodom fantázia. Gabiónové koše sú ľahko a rýchlo montovatelné, ľahko sa plnia kamenivom a niesu náročné na údržbu. Kvalitná povrchová pozinkovaná úprava v kombinácií s jadrom so zliatiny Galfán zaručujú vysokú kvalitu a dlhodobú životnosť.

PORADENSTVO

Naši pracovníci sú pripravený skonzultovať všetky požiadavky Vášho projektu a pomôcť Vám pri výbere správneho typu strešných zvodov, jeho veľkosti podla plochy strechy a systéme skladby či výbere doplnkového sortimentu. Rovnako Vám radi zodpovedajú všetky otázky ohľadne montáže a technických parametrov ponúkaných výrobkov.

HGC OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

V rámci systému nášho HGC obchodného zástupcu Vám ponúkame možnosť zamerania cenovej kalkulácie a následnej dopravy a realizácie Vášho projektu na kľúč.

tel.: 0948 281 258  email: obchodpp@hgc.sk