Strešná krytina

HGC centrum Poprad ponúka kompletný servis a poradenstvo v rámci segmentu strešných krytín a doplnkového sortimentu. V rámci pobočky máme v našom showrome inštalovaných mnoho vzoriek a prevedení strešných krytín v kompletných prevedenia. Naši pracovníci Vám veľmi radi poradia pri výbere vhodného typu a druhu strešnej krytiny a potrebného doplnkového sortimentu.

HGC centrum zastupuje následovných výrobcov a dovolávateľov strešných krytín o ktorých sme presvedčený že ponúkajú kvalitu rýchle dodanie, skvelý servis a skutočnú estetickosť za veľmi dobrých podmienok.

blachotrapez   terran

PONUKA

PLECHOVÉ STRAŠNÉ KRYTINY, PÁLENA ŠKRÍDLA + kompletný sortiment doplnkov

VÝSTAVNÉ PLOCHY

U nás v predajni HGC centrum Poprad máme inštalovaných cca 150 m2 výstavných vzoriek striech, kde si môžete naživo pozrieť či porovnať tvary prevedenia a estetiku ponúkaných krytín a doplnkov. Jednoducho, môžete si na to reálne siahnuť. Náš odborný personál je Vám pripravený zodpovedať a pomôsť zo všetkým čo sa krytín a ich ohľadu týka.

INŠPIRÁCIE – STRECHY, prostredníctvom tohto odkazu Vám ponúkame galériu realizovaných projektov v rámci ponúkaného sortimentu, Veríme že sa v inširáciiach nájdete aj Vy!

KATALÓGY V¯ROBCOV

HGC OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

V rámci systému nášho HGC obchodného zástupcu Vám ponúkame možnosť zamerania cenovej kalkulácie a následnej dopravy a realizácie Vášho projektu na kľúč.

tel.: 0948 281 258  email: obchodpp@hgc.sk