Zámková dlažba

HGC centrum Poprad ma vysokú ambíciu pasovať sa za najvčaššie a možno aj jediné plnohodnotné CENTRUM ZÁMKOVÝCH DLAŽIEB v celom širokom regióne. Pozornosť ktorú venujete celej stavbe by nemala ustupovať ani pri správnom výbere známkových dlažieb a architektonických doplnkov. Pri správnom zvolení farby, povrchovej úpravy a tvaru či hrúbke môžete prácu Vás dom či projekt a vizuálny pocit z neho len umocniť a podčiarknuť. Vraví sa že zámková dlažba je zrkadlom celej stavby, pokiaľ zvolíte zlý odtieň, prevedenie ci najlacnejšiu sivú dlažbu, prvé čo Vaši návštevníci uvidia a čo ich privíta nebude ucelený dobrý dojem, ktorý sa ma navýšiť pri príchode k objektu a následne do vnútra. A mnohokrát nieje správna voľba len o peniazoch, u nás je to o dobrom servise, výstavných plochách a možnosti výberu z výrobcov ktorých naokolo nenájdete.

HGC centrum je oficialnym prdajcom a regionálnym zástupcom následovných výrobcov:

bruk-bet   libet   city-stone  

PREČO PRAVE TIETO ZNAČKY?

Rozhodli sme sa pre zastúpenie značiek ktoré niesu v regióne na toľko etablované, no kvalitatívne , esteticky a svojimi produktami Vám ponúkajú niečo výnimočné, neopozerané niečo čo by malo zmeniť výzor Vašich projektov a tým svojim dielom aj prostredie okolo nás. Naši zástupcovia venovali mnoho času stretnutiam, návštevám a obhliadkam výrobných závodov po celej strednej Európe aby sme Vám dnes mohli s hrdosťou ponúknuť viac ako farebne či sivé kocky 10×20 cm a produkty základných škál každého výrobcu v okolí. A povedzme si na rovinu, predávať to iste čo všetci na okolo? To by nemalo zmysel HGC centrum otvárať, pokiaľ by sme nemohli ponúknuť zákazníkovi niečo výnimočné.

VÝSTAVNÉ PLOCHY

Hlavnou myšlienkou našej spoločnosti je showroom, potrebujete veci vidieť v ozajstných farbách, tvaroch a prevedeniach či kombináciách a skladobných vzoroch. Fotky v katalógoch nikdy nevykresľovali skutočnosť len pomátajú naň poukázať. U nás sme pre Vás vybudovali viac ako 250 m2 výstavných plôch kde sa môžete naozaj inšpirovať či sa niečim nechať nadchnúť.

Odborný, vyškolený personál Vám ochotne poradí so správnym výberom typu, hrúbky či zhotovení podkladu a prípadnej realizácií známkových dlažieb.

KATALÓGY VÝROBCOV

HGC OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

V rámci systému nášho HGC obchodného zástupcu Vám ponúkame možnosť zamerania cenovej kalkulácie a následnej dopravy a realizácie Vášho projektu na kľúč.

tel.: 0948 281 258   email: obchodpp@hgc.sk