Zemné vruty

banerfinaltrava6

Zemné vruty sú odpovedou a riešením pre montáž bet použitia betónu. Na zemné vruty je možné inštalovať oplotenia, pergoly, altánky, auto prestrešenia, ale aj Vačšie stavby. 

Vdaka presnosti a rovnakej klesavosti závitu sa zemný vrut dobre inštaluje a nedochádza k oslabeniu  zeminy okolo samotného vrutu a tým garantuje svoju pevnosť v ťahu a tlaku.

Zemné vruty sú overené v rámci svojej spolahlivosti a funkčnosti ťahovo aj tlakovo a spolahlivo nahrádzajú klasický betónový základ. Tým odpadá proces tvrdnutia, vyzrelia a Vy možte práve namontovaný zaklad okamžite plne zatažit a tým urýchliť pracovný postup. 

Zemné vruty sa inštaluju dvoma spôsobmi, ručným natáčaním s priloženým prípravkom ktorý Vam je plne k zapožičaniu u nas v HGC centre, alebo strojovou inštaláciou. 

Nie ste si istý či je Vašu stavba, rámer možné inštalovať systémom zemných vrutov. Obráťte sa na násho HGC OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU, ktorý Vám rád poradi v rámci inštalácie a zodpovie všetky Vaše otázky.

Zemné vruty sú vyrábané s kvalitnej ocele s žiarovozinkovou povrchovou ochrannou úpracou.  Všetky naše vruty v ponuke sú riadne certifikované. 

Zemne vruty