HGC Centrum Poprad

O nás

HGC Buildings

HGC buildings s.r.o. Je stavebno inžinierska spoločnosť zaoberajúca sa realizáciou stavieb, ich technicko – realizačným a materiálnym zabezpečením. Mimo klasických stavebných prác širokého záberu sa naša  spoločnosť špecializuje na realizáciu známkových dlažieb, spevnených plôch resp. celou škálou exteriérovej architektúry a jej realizáciou, začínajúc plochami rodinných domov končiacou verejnými priestranstvami, ďalej medzi hlavné špecializácie našej spoločnosti patrí realizácia širokej klasických a designových oplotení, montáže automatických brán a garážových brán, realizácie kamenných kobercov, rekonštrukcie betónových povrchov a realizácie monolitických odlievaných konštrukcií.

Exkluzívna stolárska výroba a realizácia terasových drevených konštrukcií. Naša spoločnosť vrámci svojho vybavenia ponuka aj zemné prace realizované výlučne svojim vybavením. Sme metarialne
a technicky vybavený na veľmi vysokej úrovni, rovnako takto môžeme hovoriť aj o našich pracovníkoch a vedení spoločnosti, ktoré ma dlhoročné skúsenosti s projektami vysokých špecializácií a hodnôt, hovorí za nás veľké množstvo profesijných referencií.

Naša spoločnosť za dobu svojho pôsobenia vrátane pôsobenia pod materskou spoločnosťou HGC partners s.r.o. Do tohto času zrealizovala viac ako 200 stavieb a objednávok stavebných prac. Naše referencie si môžete pozrieť priamo na našej stránke. Ku každému stavebnému dielu sa snažíme pristupovať s plnou vážnosťou a maximálnou profesionalitou.
Budeme radi ak nás oslovíte a budeme sa môcť aj Vám preukázať našu profesionalitou a doviesť Váš projekt do úspešného a spokojného zakončenia.