HGC Centrum Poprad

O nás

HGC centrum Poprad

HGC centrum je jedinečným výstavno-predajným konceptom v regióne Popradu a Vysokých Tatier v širokom okruhu minimálne niekoľko desiatok kilometrov od predajného miesta.

Naša spoločnosť mala od jej založenia v merítku záujem a eminentnú snahu do širokého regiónu doplniť služby, ktoré v Poprade a okolí chýbali, alebo sa vôbec nevyskytovali. HGC centrum nieje klasickými stavebninami, sme špecializovaná predajňa venujúca sa výhradne určitým druhom sortimentov, kde chceme zákazníkovi ponúknuť maximálny servis a kvalitu našich služieb. 

Medzi hlavné špecializácie našej predajne patrí predaj zámkových dlažieb a betónových výrobkov ako sú schodové bloky, palisády či svahová a plotová betónová architektúra. V tomto segmente sa opierame  a pre region zabezpečujeme predaj jedného z najväčších a najkvalitnejších výrobcov známkových dlažieb a betónových výrobkov spoločnosť BRUK-BET, so slovenských výrobcov daného segmentu mame v ponuke výrobky spoločnosti CITYSTONE DESIGN a STADREKO.

Druhou hlavnou špecializáciou našej spoločnosti je segment oplotení, brán a doplnkovV regióne mame jednoznačne ďaleko najširšiu ponuku oplotení, v ponuke mame slovenského dodávateľa a výrobcu oplotení M+M Martinec, Pletivá Hlohovec a vysoko kvalitného výrobcu designových oplotení, plotových výplni a posuvných a otváraných brán spoločnosť KONSPORT ktorej zabezpečujeme výlučné regionálne zastúpenie. 

Ako jediná spoločnosť v okrese Poprad a Kežmarok zaoberajúca sa predajom Lexanu a polykarbonátových platni disponujeme Vertikálnou 6m dlhou pílou na profesionálny porez jednotlivých platní podla zákazníkom dodaného prierezového plánu presne v pravých uhloch s presnosťou 1mm. HGC centrum ma v ponuke ako jedna z mála predajní aj ďalšie produkty ako sú Gabióny, plechy spoločnosti Blachotrapez či kamenné Koberce s výhradným zastúpením spoločnosti IN CHEMIE Olomouc. Ale viac a detailnejších informácii sa dočítate v jednotlivých častiach sortimentu.

Maximálny servis pre každého

Spoločnosť HGC centrum ma jednoznačný ciel prinášať maximálny servis každému zákazníkovi preto sme pre Vás v rámci našej pobočky pripravili 800m2 vystavaných plôch zámkových dlažieb oplotení, striech a ostatných výrobkov z nášho sortimentu v pevných inštaláciách. Mame za to že je nadmieru dôležité aby zákazník pokiaľ je to možne videl produkty naživo, videl opracovanie, tvary farby a kvalitu výrobkov. A na mieste sa vedel rozhodnúť podla skutočnosti nie podla katalógového predaja ktorý je bežným spôsobom pre ostatné stavebné centra.

Naši pracovníci Vám ochotne zodpovedajú všetky Vaše otázky, predvedú jednotlivé výrobky či poradia z ich vhodnou inštaláciou. Rovnako Vám v rámci servisu zabezpečíme nákladku, dopravu a vykládku materiálu priamo u Vás na stavenisku. Ak je zo strany zákazníka záujem a dopyt náš obchodný zástupca vycestuje priamo k zákazníkovi na miesto stavby a poskytne poradenstvo priamo v mieste určenia. Rovnako na základe obhliadky a zamerania vyhotoví cenovú ponuku na predaj materiálu priamo podla želania zákazníka. Naša spoločnosť v rámci zacielenia kompletného servisu ponuka každému zákazníkovými kompletný servis od predaja až po samotnú realizáciu na kľúč. Naša dcérska spoločnosť HGC buildings je certifikovaným a záručným realizátorom zámkových dlažieb, kamenných kobercov, oplotení, lexanových konštrukcii a mnohých ďalších prác. V skratke platí heslo:  „ Čo predávame to Vám aj zrealizujeme!“ Naši realizátori sú profesionálne strojovo vybavený a ponúkame servis najvyššej kvality a nadštandardného prístupu k zákazníkovi.

NOVINKY

Požičovňa náradia

Od roku 2020 sme doplnili so ponuky aj služby Požičovne profesionálneho stavebného náradia HILTI,. Ponuku požičovne nájdete tu.

Terasové centrum

Rovnako od roku 2020 sme rozšírili ponuku nášho sortimentu o TERASOVÉ CENTRUM, kde Vám ponúkneme kompletný sortiment terasových dosák a špeciálnych náterov od klasických drevín až po exotické terasové drevo a kompletný montážny sortiment.

Lícové tehly a obklady

V ponuke od 2020 exkluzívne holandské lícové tehly a obklady spoločnosti RUSTQUE. S exkluzívnou širokou výstavnou prezentáciu priamo u nás.

HGC centrum Poprad ma za cieľ byť designovým bodom,
ktorý určite navštívite pri akejkoľvek potrebe realizácie ponuky z nášho sortimentu
a službami v našej ponuke máme za cieľ uspokojiť aj tie najnáročnejšie potreby zákazníka.