HGC Centrum Poprad

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

Naša spoločnosť svojim zákazníkom ponúka širokú škálu služieb v rámci predaja a podpory samotnej realizácie tak aby sme nášmu zákazníkovi našim profesionálnym prístupom čo najviac uľahčili cestu k čo najlepsiemu výsledku v jeho projekte.

Poradenstvo

v rámci predajne HGC centra Poprad mame inštalovaných naozaj veľké množstvo výstavných vzoriek ktoré zákazníkovi uľahčia rozhodovanie a ktoré umožnia si sortiment naozaj pozrieť naživo a vidieť jeho farby, kvalitu, prevedenie poprípade si farebne zladiť  jednotlivé materialy k sebe priamo na našej výstavnej ploche. Každý návštevník u nás dostane maximálne profesionálne poradenstvo ku všetkému nami ponúkaného sortimentu čo sa jednotlivých výrobkov týka tak aj odbornej realizácie.

Cenové ponuky a rozpočty

Na vyžiadanie a po špecifikácií tovarov Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na dodanie tovarov aby ste sa mohli v klude na to pozrieť a dobre si to premysliet. pokiaľ bude zo strany zákazníka záujem, zákazku prevezme na kľúč a naša stavebná spoločnosť sa postará aj o jej realizáciu dopravy a všetok potrebný servis a úkony tak aby zákazník nemusel už skoro nič riešiť.

Zamerania a vizualizácie

Pokiaľ si neviete poradiť aký materiál zvoliť, či ako k samotnému zámeru pristúpiť, ak mate nezodpovedané otázky ohľadne možnosti realizácie v rámci Vášho projektu, radi k Vám vyšleme nášho HGC obchodného zástupcu, na mieste Vám poradíme, vyhotovíme zameranie a spracujeme rozpočet na dodanie tovaru alebo aj realizácie Vašej stavby. V prípade záujmu náš HGC  AUTORIZOVANÝ ARCHITEKT vypracuje v spolupráci s našim obchodným zástupcom vizualizáciu Vášho projektu v niekoľkých stupňoch projektových možností až po projektovú dokumentáciu na stavebné povolenie v prípade potreby.

Predaj a zabezpečenie materiálov

Primárnu časť nášho pôsobenia tvorí predaj materiálov a v tom sa snažíme byť maximálne profesionálny, zákazníkom sa snažíme tovar naskladniť v čo najkratších dobách, alebo na presne dohodnuté termíny ich realizácií, Pokial si zákazník u nás vyberie zo skladových zásob tovar mu je samozrejme rezervovaný do času jeho odberu resp. dátum realizácie. V štandardnej skladovej ponuke sa snažíme vždy držať sortiment najčastejších odberov podľa potrieb zákazníkov vo všetkých našich zložkách tovarov. Objednávkove materiály vieme z hľadiska času zabezpečiť promptne podla dostupnosti u jednotlivých dodávateľov. Nakolko u nás je dodanie tovarov v celých kamiónoch do skladu na dennej báze veríme že sa naši zákazníci na nás môžu a budú môcť spoľahnúť.

Doprava materiálov

V prípade potreby našim zákazníkom samozrejme ponúkame možnosť dopravy u nás zakúpených materiálov a ich vykládku priamo na stavenisku našou vlastnou dopravou, alebo sprostredkovaním dopravy a nakládky materiálov u nas a následnej vykládky vozidlami s hydraulickými rukami. Ponúkame dopravu  do 3,5t a nad 3,5t. rovnako HGC centrum Poprad ponúka možnosť dopravy sypkých materiálov našimi sklápacími vozidlami do 3,5t. (užitočná hmotnosť takéhoto vozidla predstavuje 1,5t)

Realizácia na kľúč

Naša spoločnosť HGC buildings s.r.o. a naše HGC centrum Vám naozaj chceme priniesť maximum služieb a profesionálny prístup od A po Z. preto Vám ponúkame realizáciu dlažieb, pozemkových úprav, stavbu oplotení, gabionov, realizáciu terás a mnoho dalsich prac na najvyššej profesionálnej úrovni. Naša spoločnosť je profesionálne vybavená strojovo aj ľudsky, sme certifikovaným realizátorom a tým pádom môžeme poskytovať záručný aj pozáručný servis v rámci jednotlivých realizácií. Viac informácií sa dočítate tu.

Rezanie polykarbonátov, klampiarska výroba

Pre našich zákazníkov ponúkame na základe dopytu rezanie a delenie polykarbonátových platní, lexanu a príslušenstva na profesionálnej 6m dlhej vertikálnej píle, jedinej pre delenie daných materiálov v okruhu niekoľko desiatok kilometrov. režeme v pravých uhloch s obmedzením výšky 2,10m a dĺžky 7,0m, hrubka max 4cm. V rámci nášho servisu ponúkame ohýbanie a výrobu klampiarskych výrobkov na profesionálnej ohýbačke, zabezpečujeme výrobu záveterných lišt, okapových plechov, parapiet, nadžlabových pásov a mnohých iných výrobkov do maximálnej dĺžky 2,0 m/ks priamo na predajni pokial je to kapacitne možne za počkaním a dĺžky do 6,0m na objednávku do 3 pracovných dní pri dostupnosti zákazníkom vybraných plechov na ohýbanie.

Požičovňa stavebného náradia

Pre našich zákazníkov máme v ponuke profesionálne stroje HILTI, naša požičovna sa špecializuje na sortiment strojov priamo súvisiaci z našim rozsahom ponúkaných materiálov, preto u nás v ponuke nájdete zbíjacie kladivá rôznych výkonov, stavebné vysávače, karbo rezacie brúsky, lámačky zámkových dlažieb , laserové nivelašné prístroje, nožnice na plech a ďalšie strojové vybavenie. pre potreby a doplnenie služieb zákazníkom naša predajňa ponúka možnosť zapožičania prívesného vozíku za osobný automobil so zvýšenou nosnosťou. Viac informácií o požičovni náradia nájdete tu.

Preskladnenie, prekládka a logistika tovarov

Naša spoločnosť Vám ponúka krátkodobé, po dohode aj dlhodobé uskladnenie Vašich tovarov v rámci našich skladových plôch. Máme k dispozícií vonkajšie plochy ako aj suché sklady. Po zadaní dopytu Vieme pružne reagovať, vykládku zabezpečuje vysokozdvižnými vozíkmi do 2 t. Naša spoločnosť po uskladnení ďalej v prípade potreby zabezpečí nakládku a distribúciu tovarov v regióne.

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu:

+421 123 456 789

info@hgc.sk