HGC Centrum Poprad

SORTIMENT

Vsakovacie systémy

Ak v rámci Vášho projektu riešite alebo máte zámer  s odvedením dažďových vôd zo striech, drenáže, terás, parkoviska či pozemku formou drenážnych vsakovacích systémov, alebo mate opačný zámer vodu zadržiavať v retenčných nádržiach a následne ju využívať k závlahe záhrady ci pri používaní v domácnosti, ako vodu úžitkovú u nás ste správne. Na základe našich skúseností a referencií a silnému obchodnému partnerovi v obore, spoločnosti EKODREN Vám ponúkame služby v tomto segmente na najvyššej profesionálnej úrovni.

Naši pracovníci Vám radi poradia v akejkoľvek problematike u nás na predajnom centre, alebo u Vás na tvare miesta. pripravíme vám ponuku šitú na mieru s presným rozpočtom potrebných parametrov priamo na Váš projekt  v návaznosti a meteorologicke a geologické pomery v mieste Vašej stavby.

Pri záujme a absentujúcej geologií stavby, alebo pri neistote zloženia podložia u Vás vyhotovíme pokusný vsakovací vrt so vsakovacou skúškou. kde obdržíte protokol a oficialny dokument potrebný aj ku kolaudácií objektu, rovnako protokol obdržite po montáži vsakovacieho alebo retenčného systému našimi pracovníkmi.

V našej ponuke nájdete vsakovacie bloky EKODREN, ktoré sú vysoko profesionálnym výrobkom, majú maximálny priestorový objem na odchyt vody a sú naprojektované tak aby  pri dodržaní inštalačných pokynov boli pojazdne dokonca aj nakladnými vozidlami, preto je možne tieto zariadenia umiestovať aj pod parkoviska či cesty. Ich variabilita je vysoká a je možne z nich zhotoviť skoro akýkolvek tvar podla potreby projektu a priestorových možností.

Pred vsakovacie bloky alebo len samostatne je možné umiestniť aj retenčnú nádrž, ktorá ma prave opačný účinok a teda zachytáva zrážkovú vodu a koncentruje ju v nádrži pre ďalšie využitie. Takáto retenčná nádrž sa dodáva s filtrom pre mechanické nečistoty pre čo najčistejšiu vodu v nádrži.

V prípade potreby Vám navrhneme a naprojektujeme kompletný systém vsakovania
alebo retencie zrážkových vôd na mieru pre Vás.

V rozsahu dodávky ponukame aj ORL FILTRAČNÉ VLOŽKY do uličných vpustí, ktoré slúžia na zachytávanie a následnú filtrácie ropných látok z dažďových vôd. Tieto filtre sú využívané pri realizácií parkovísk a ciest, a maju obrovsku vyhodu oproti ORL sachtam, ktore potrebuju velikánske výkopy a priestory na ich osadenie  ORL filtracne vlozky EKODREN  maju až neuveritelne minimálne rozmery  a pri ktorých odpadá potreba robiť špeciálny rozvod pre potenciálne znečistenú vodu.

V ponuke ďalej nájdete aj nasledovné produkty. ORL, PP fólie, geotextílie, sieťky do dažďových žľabov, drenážne komponenty, predsadené filtre , filtračno/usadzovacie šachty, cestné vpusty, betónové žľaby

EKODREN

Firma Ekodren je predovšetkým výrobný podnik, ktorý je zameraný na výrobu zariadení na vsakovanie a narábanie s dažďovou vodou . Poskytujeme aj projekčné služby, poradenstvo v oblasti narábania s dažďovými vodami.

Realizácie

Pozrite si
aktuálny katalóg online

Vsakovanie dažďových vôd

Dočítate sa o tom prečo vsakovať, možnosti vsakovania, dimenzovanie vsakovania, projektovanie, navrhovanie a spôsob realizácie

Ponúkame vám kompletný servis k realizácií vsakovacích systémov

Zameranie

Náš obchodný zástupca vás navštívi a premeria celý priestor

Cenová kalkulácia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque id vehicula justo, ac laoreet massa.

Doprava

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque id vehicula justo, ac laoreet massa.

Realizácia a poradenstvo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque id vehicula justo, ac laoreet massa.

V problematike zachytávania dažďových vôd sme jediná spoločnosť v regióne  zameraná na tento segment!

V prípade záujmu navštívte naše obchodné centrum alebo kontaktujte nášho HGC obchodného zástupcu.

Predaj a realizáciu ponúkame v rámci celej SR. Profesionálnu realizáciu a servis vsakovacích a retenčných zariadení
zabezpečuje naša materská spoločnosť HGC buildings s.r.o.
Sme výhradným regionálnym partnerom a odberným miestom spoločnosti EKODREN v našom regióne.

Nechajte sa inšpirovať